Привітання кафедри з початком новго навчального року

Кафедра іноземних мов щиро вітає студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та професорсько-викладацький колектив університету з початком нового навчального року. Особливі слова вітань для першокурсників – пам’ятайте, що навчання – це найкраща інвестиція у майбутнє, а уміння правильно розставляти пріоритети – запорука успіху. Усім, хто прийшов до навчальних закладів здобувати знання, зичимо досягти почтавленої мети, вибудувати конструктивний діалог з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Цього року понад 1000 студентів проходитиме навчання на кафедрі іноземних мов. Співробітниками кафедри проведена ґрунтовна робота з оновлення дидактико-методичного забезпечення навчального процесу, внесено зміни до програм предметів відповідно до сучасних вимог.

Щиро бажаємо усім натхнення, творчих досягнень, доброго здоров’я та гарного настрою!