Стажування «Цифрове майбутнє: Змішане навчання»

В період з 10 жовтня 2022 року по  30 листопада 2022 року викладачі кафедри іноземних мов: професор К.В. Олександренко, доцент Л.В. Максимчук, доцент О.А. Рудоман, доцент Ю.В. Якимчук, доцент О.М. Харжевська пройшли міжнародне стажування «Цифрове майбутнє: Змішане навчання» в інтерактивних мультимедійних сесіях DUDIZ на базі проєкту DigIn.Net 2 за підтримки DAAD Університету прикладних наук Анхальт (Німеччина) без відриву від виробництва.

Метою підвищення кваліфікації (стажування) було вдосконалення професійної підготовки з методики організації змішаного та дистанційного навчання, ознайомлення із впровадженням новітніх цифрових технологій комунікації та співпраці, вивчення цифрових інструментів для створення освітнього контенту для викладання дисциплін «Іноземна мова», «Німецька мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова спеціальності», «Іноземна мова за академічним спрямуванням» «Ділова іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням».