Участь студентів ХНУ в інтелект-турнірі на базі Хмельницького політехнічного коледжу

21 жовтня студенти першого та другого курсів факультету інформаційних технологій взяли участь у інтелект-турнірі, який проводився на базі Хмельницького політехнічного коледжу. Оскільки робота в сфері ІТ потребує від фахівця належного володіння англійською мовою, саме вона була робочою мовою заходу. Проблематика турніру стосувалася фактичних знань зі сфери інформаційних технологій, а також потребувала від учасників загальної ерудиції, критичного мислення та уміння знаходити нестандартні рішення. Загалом турнір передбачав шість етапів, кожен із яких мав свою тематичну спрямованість та передбачав інший формат роботи учасників: як індивідуальний, так і груповий.

Турнір пройшов у доброзичливій атмосфері здорової конкуренції та взаємоповаги до суперників. Працюючи в командах та індивідуально, студенти мали змогу перевірити власні здібності та організувати злагоджену роботу в групах. Несподівана повітряна тривога, яка в часі співпала із завершенням турніру, завадила продовженню неформального спілкування студентів університету зі студентами коледжу, однак сторони висловили намір проводити подібні турніри на регулярній основі та зробити їх однієї  форм співпраці між коледжем та університетом.