Участь викладачів кафедри іноземних мов у програмі підвищення кваліфікації «Цифрові трансформації в освіті, культурі та мистецтві: нові можливості й досвід»

З 12 вересня 2022р. до 23 жовтня 2022 р. доценти кафедри іноземних мов Магдюк О.В., Пасічник О.О. та Рудніцька К.В. проходили стажування «Цифрові трансформації в освіті, культурі та мистецтві: нові можливості й досвід» на базі Центру українсько-європейського наукового співробітництва національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова без відриву від виробництва у дистанційному форматі на платформі ZOOM. Програма підвищення кваліфікації становила 180 годин (6 кредитів ECTS). По закінченню стажування викладачі кафедри отримали сертифікати.

Підвищення кваліфікації було спрямоване на розвиток та вдосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування, здійснення педагогічної діяльності. У процесі підвищення кваліфікації викладачі кафедри відвідали 3 он-лайн лекції, під час яких перейняли досвід практичної педагогічної діяльності. Доценти кафедри знайомилися з процесами цифрової трансформації, інструментами для підвищення продуктивності в навчальному процесі, розглянули інноваційні європейські та українські кейси, сформували уявлення про особливості процесу цифрової трансформації, розглянули можливості програм Trello, Evernote та Notion для підготовки й проведення занять в умовах дистанційного навчання. Викладачі ознайомилися із етапами створення єдиної освітньої екосистеми, стратегічними напрямами цифрового розвитку та цифрової трансформації освіти і науки.